Başkan Sarıkurt görevine döndü

Koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkan ve tedavi süreci evde devam eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Covid-19 testinin negatife dönmesinin ardından görevine döndü. Sarıkurt, "Büyük bir h
GÜNDEM 13.04.2021 14:28:00 0

4 Nisan’da yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıkan ve karantinada olan Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, testinin negatif çıkması üzerine görevine döndü.

 

“VERİLEN İLAÇLARI DÜZENLİ KULLANIN”

 

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da güzel bir Çorlu için daha büyük bir şevkle, severek çalışmaya devam edeceğini kaydeden Sarıkurt, “Hafif atlattığımı düşündüğüm Covid-19 tedavi sürecinde edindiğim tecrübeleri faydalı olabilmek amacıyla sizlerle paylaşmak istiyorum. Erken teşhis önemli, kendinizi ihmal etmeyin. Verilen ilaçları düzenli kullanın. Bol su tüketin. C vitaminini ihmal etmeyin. Odanın içerisinde yürüyün. Her şeyden önemlisi pozitif düşünün. İyi şeyler hayal edin. Yapamıyorsanız zihninizi olumsuzluklardan uzaklaştırmak için kitap okuyun” ifadelerini kullandı.

 

“İYİ Kİ VARSINIZ”

 

Sarıkurt, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Tedavim süresince zaman zaman aramalara ve mesajlara cevap veremesem de, yaşamım boyunca tebessüm ve hoşgörüyle oluşturmaya çalıştığım sevgi ortamının var olduğunu bana bir kez daha gösteren çalışma arkadaşlarıma, yakınlarıma ve hemşehrilerime ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir büyük teşekkür de eşime, çocuklarıma, aileme. İyi ki varsınız. Sizleri seviyorum.”

 

Haber / Buse SERİN