TGF delegeleri bir kez daha Karaca dedi    Çerkezköy-Kapıkule arasındaki çalışmaların yüzde 50’si tamamlandı    Künye    Reklam    Bize Ulaşın    24 Ekim 2021 Pazar   
Marmara Haber
  Kapaklı Çerkezköy Saray Çorlu Ergene M.Ereğlisi Hayrabolu Muratlı Süleymanpaşa Şarköy Malkara Türkiye Tekirdağ Edirne Kırklareli
Son Dakika Yazarlar Türkiye Konuşuyor Fotoğraf Galeri WEB TV T Haber E-Gazete Anket Haber Arşiv
 ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SPOR DÜNYA EĞİTİM KÜLTÜR SANAT YAŞAM SAĞLIK MAGAZİN BİLİM TEKNOLOJİ RESMİ İLAN

Ödüllere ambargo koydular

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da yapılan İstanbul Ligi, Donanma Kupası ve Moda Deniz Kulübü Koyiçi Kupası yarışlarına katılan Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü burada 8 kulüp ile mücadele etti.

Ödüllere ambargo koydular
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Yayın Tarihi: 11.01.2016 16:34 16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Yıl boyunca süren ligde mücadele veren Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü sporcuları 9 Ocak Cumartesi akşamı yapılan ödül töreninde yakaladıkları başarının haklı gururunu yaşadılar. Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü sporcuları dağıtılan ödüllerin 24’üne ambargo koyarak Tekirdağ’a büyük bir mutluluk yaşattılar. Optimist sınıfında Meriç Erdağlı, Arda Ayyıldızbayraktar, Zülal Alev Erkan ve Ceren Düşünen kürsüyü bırakmazken, Laser 4.7 sınıfında Kaan Eren, Laser Radial sınıfında ise Ayşenur Orhan 1’inci oldu. Sporcular ödüllerini Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele’nin elinden aldılar.

 

 

İŞTE LİGLER VE SIRALAMALAR

İstanbul Ligi Optimist Genel Klasman: 1.Tansu Erin Şarlak (İstanbul Yelken Kulübü), 2.Meriç Erdağlı (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 3.Derin Binaroğlu (İstanbul Yelken Kulübü), 4.Arda Ayyıldızbayraktar (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 5.Zülal Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü.)

İstanbul Ligi Optimist Kızlar: 1. Zülal Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 2. Zeynep Berin Göl (Marmara Yelken Kulübü), 3.Selin Yılmaz (İstanbul Yelken Kulübü.)

İstanbul Ligi Optimist Junior Genel: 1. Meriç Erdağlı (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 2. Arda Ayyıldızbayraktar (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 3.Zülal Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 4.Arda Göreci (İstanbul Yelken Kulübü), 5.Sarp Dündar (İstanbul Yelken Kulübü.)

İstanbul Ligi Optimist Junior Kız: 1. Zülal Alev Erkan (   Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 2. Ceren Düşünen (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 3.Elif Sayıl (Fenerbahçe Spor Kulübü.)

İstanbul Ligi Laser Radial Genel ve Genç Klasman: 1.AyşenurOrhan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 2. Haydar Baran Yılmaz (Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü), 3.Barsgan Dökmeci (Marmara Yelken Kulübü.)

İstanbul Ligi Laser Radial Bayan Kategorisi: 1.Ayşenur Orhan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü)

Donanma Kupası Optimist Genel Klasman ve Junior Kategorisi: 1.Tansu Erin Şarlak (İstanbul Yelken Kulübü) 2.Kerem Erkmen (Fenerbahçe Spor Kulübü), 3. Meriç Erdağlı (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 4. Arda Ayyıldızbayraktar (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 5.Arın Bekem (İstanbul Yelken Kulübü.)

Donanma Kupası Optimist Kızlar: 1.Doğa Demirel (Marmara Yelken Kulübü), 2.Zülal Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 3. Ceren Düşünen (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü.)

Donanma Kupası Optimist Junior Kızlar: 1.Zülal Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 2. Ceren Düşünen (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 3.Yasemin Çil (Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü.)

Moda Deniz Kulübü Koyiçi Yarışları Optimist Junior Kategorisi: 1. Kerem Erkmen         (Fenerbahçe Spor Kulübü), 2.Arda Göreci (İstanbul Yelken Kulübü), 3. Berke Burhan Gündüz (Galatasaray Spor Kulübü), 4. Arda Ayyıldızbayraktar (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 5. Meriç Erdağlı (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü.)

Moda Deniz Kulübü Koyiçi Yarışları Optimist Kızlar: 1. Zeynep Berin Göl (Marmara Yelken Kulübü), 2.Zülal Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 3.Ece Asya İkizler (Galatasaray Spor Kulübü.)

Moda Deniz Kulübü Koyiçi Yarışları Optimist Junior Kızlar: 1.Zülal Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 2. Irmak Aykan (Fenerbahçe Spor Kulübü), 3.Duru Bayramoğlu (Fenerbahçe Spor Kulübü.)

Moda Deniz Kulübü Koyiçi Yarışları Laser 4.7 Genel Klasman: 1.Alp Baltalı (İstanbul Yelken Kulübü), 2.Demir Ata Irkın (Bandırma Erdek Yelken Kulübü), 3.Asena Darca (İstanbul Yelken Kulübü), 4.Kaan Eren (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), 5.Egehan Haydaroğlu (İstanbul Yelken Kulübü.)

Marmara Haber

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
  YAZARLAR
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
ANKET
Size en çok güven veren siyasi isim kimdir?
Recep Tayyip Erdoğan
Kemal Kılıçdaroğlu
Devlet Bahçeli
Meral Akşener
Temel Karamollaoğlu
Ahmet Davutoğlu
Ali Babacan
Mustafa Destici
Muharrem İnce
Mustafa Sarıgül
Doğu Perinçek
Hiçbiri
Optimed Hastanesi’nden Uyku Teknisyenliği Eğitimi
Çerkezköy Halk Pazarı, bu pazar kurulmayacak
Ergene Nehri'nde yapılan su analiz sonuçları açıklandı
Türk Metal, 3M Fabrikasında örgütlendi
Çerkezköy ve Kapaklı kırmızıya büründü
Omurganızın sağlığı için bu önerilere dikkat!
Yüksel, öğrenciler ile bilimsel deneyler yaptı
Atıksu Arıtma Tesisleri Değerlendirme Toplantısı yapıldı
Çarpıntıyı önemseyin ve en kısa sürede bir uzmana başvurun
Çocuklarda kemik iliği nakli sonrası bu 15 kurala dikkat!    
Potanın perilerinden 3-1’lik galibiyet
Akay: Zorlu bir kış dönemi Çerkezköy’ü bekliyor
“Muhtarların seçilme yöntemi en demokratik yöntemdir”
Marmara Haber Gazetecilik Ajans Ofset Marbaacılık Reklam Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 725 26 10 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
e-mail: haber@marmarahaber.com.tr

Künye    Reklam    Bize Ulaşın
sanalbasin.com yesidir