Gazilerden Ankara çıkarması    Polisten kaçarken kaza yaptılar    Künye    Reklam    Bize Ulaşın    23 Ekim 2018 Salı   
Marmara Haber
  Kapaklı Çerkezköy Saray Çorlu Ergene M.Ereğlisi Hayrabolu Muratlı Süleymanpaşa Şarköy Malkara Türkiye Tekirdağ Edirne Kırklareli
Son Dakika Yazarlar Türkiye Konuşuyor Fotoğraf Galeri WEB TV T Haber E-Gazete Anket Haber Arşiv
 ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SPOR DÜNYA EĞİTİM KÜLTÜR SANAT YAŞAM SAĞLIK MAGAZİN BİLİM TEKNOLOJİ RESMİ İLAN

Resmi ilan

T.C. ÇERKEZKÖY İCRA DAİRESİ 2017/4336 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Resmi ilan
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Yayın Tarihi: 15.11.2017 09:54 16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Tekirdağ İl, Çerkezköy İlçe, 608 Ada, 3 Parsel, FEVZİ PAŞA Mahalle/Köy, 17 Nolu Bağımsız Bölüm
Çerkezköy İlçesi, Fevzipaşa Mah. 608 Ada, 3 Parsel tapuda 873,00 m2 arsa alanlıdır ve arsa vasfındaki taşınmaz üzerinde bulunan yapı; bodrum+zemin+5 normal katlıdır. Bina betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup dış cephesi amerikan siding ile kaplıdır. Asansör mevcut değildir. Merdivenler mermer korkulukları demir doğrama olup doğalgaz sistemi döşelidir. Mesken binanın 5. katında yer alıp onaylı mimari projesine göre: Salon, 3 oda,mutfak, antre, banyo,wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Belediye hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır. Mesken ana bina girişine göre sol ön kısımda yer almaktadır.
Bahsi geçen mesken halihazırda kiracı tarafından kullanılmakta olup 120 m2 kullanım alanına sahiptir. Duvarlar alçı sıva, saten boyalı, tavanlar tavan boyalı köşeler kartonpiyerlidir.Oda zeminleri laminat parke, antre, mutfak ve banyo kalebodur ile döşelidir. Islak zeminler tavana kadar fayansla kaplıdır. Meskenin iç kapılan amerikan panel kapı, dış kapısı çelik kapıdır. Mutfakta düz kapaklı mdf mutfak dolabı ve mermerit tezgah mevcuttur. Meskenin ısınması doğalgazlı kombi ile sağlamaktadır. Mesken Çerkezköy ilçesi içinde yer alıp her türlü ulaşım imkanına sahiptir. yapıdaki toplam bbn 25 ,taşınmazın konumlandığı kat 5 ısıtma doğal gaz kombi, yapı kalitesi orta seviyede, taşınmazı bu aşamada kiracı kullanmaktadır.
Çerkezköy İlçesi, Fevzipaşa Mahallesi 608 ada, 3 numaralı parsel 04.04.2008 tarih tasdikli, 1/1000 ölçekli mer?i revizyon uygulama imar planında 'Konut+Ticaret? fonksiyonunda kalmakta olup aynk nizam,6 kat imarlı, max. TAKS:0,40 yapılaşma şartlanna sahiptir.Tespit konusu Tekirdağ ili, Çerkezköy İlçesi, Fevzipaşa Mahallesi 608 ada, 3 parsel, 5. kat, 17 bağımsız bölüm numaralı mesken vasıflı taşınmazın tam hisse değerinin 150.000,00 TL dir
Adresi : Yıldırım Beyazıt Mah Barbaros Cad Paralı Apt No 55Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Yüzölçümü : 873,00 m2
Arsa Payı : 20/800
İmar Durumu : Var , İnşaat tarzı 04/04/2008 TARİH TASDİKLİ 1/1000 ÖLÇEKLİ MERİ REVİZYON UYGULAMA İMAR PILANINDA KONUT+TİCARET FONKSİYONUDA KALMAKTA OLUP AYRIK NİZAM 6 6 KAT İMARLI MAX TAKS 0,40ŞARTLARINA SAHİPTİR.
Kıymeti : 150.000,00 TL
KDV Oranı : KDV Kanunun 17. Maddesinin 4. Fıkrası Uyarınca Muaf
Kaydındaki Şerhler : dosyasındadır
1. Satış Günü : 26/12/2017 günü 14:30 - 14:40 arası
2. Satış Günü : 22/01/2018 günü 14:30 - 14:40 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Adalet Sarayı Giriş Kat ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir. 6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2017/4336 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.

(İİK m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
  YAZARLAR
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
ANKET
ÇERKEZKÖY'E YAPIMI PLANLANAN TERMİK SANTRAL BÖLGEMİZ YAPILIR MI,YAPILMAZ MI?
YAPILMAZ
YAPILIR
YANLIŞ YERSİZ VE ÇAĞ DIŞI BİR YATIRIM
Çiftliğinde intihar etti
Her bel ağrısı fıtık değildir
Bitmeyen çile
Kaçak yapılara geçit yok
Maçta kalp krizi geçirdi
Karadeniz, gazetecileri kahvaltıda ağırladı
‘Bizim için makamlar değil ülküler önemlidir’
Mantardan zehirlenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı
Güne, Çerkezköy ve Kapaklı’dan paylaştığı fotoğrafla başladı
4. kattan düşen genç hayatını kaybetti
4 ton atık kağıt topladılar
Katar heyeti Tekirdağ’ın yollarını inceledi
Market soyguncusu tutuklandı
Marmara Haber Gazetecilik Ajans Ofset Marbaacılık Reklam Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 725 26 10 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
e-mail: haber@marmarahaber.com.tr

Künye    Reklam    Bize Ulaşın
sanalbasin.com yesidir